SCM Praha OB

Sportovní centrum mládeže Prahy a středočeského kraje
v orientačním běhu
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

pavelprochazka
15-04-2014 16:54
Ahoj, po soustředění v Hradci jsem v autě našel malou černou čelovku Cool kdybyste ji někdo postrádal, dejte vědět Naštvaný

scmpraha
22-12-2012 18:13
test Vyděšený
Letní akce 2019
Soustředění

Letní program bude podobný jako v posledních letech - na začátku srpna vyrazíme na čistě atletické soustředění do Krkonoš a o dva týdny později pak na tradiční týdenní OB soustředění, tentokrát do skal v Českém ráji. Nezapomeňte ani na Společné testování mládeže, které se uskuteční na konci prázdnin!

TK Krkonoše (1.-4. srpna 2019)
Akce zaměřená čistě na běžecký trénink a techniku, otevřená všem aktivně trénujícím dorostencům a juniorům (pro žáky jedině ve výjimečných případech). Akce je určitě vhodná i pro děvčata.
Místo: Krkonoše, konkrétní lokalita ještě bude upřesněna. Určitě se budeme pohybovat vrcholových pasážích hor.
Ubytování: Na postelích.
Stravování: Podle možností ubytování, nejspíš bude zajištěno.
Doprava: Auty s trenéry.
Cena: TSM 500, SCM 700, ostatní 1000
Přihlášky: Do neděle 30. června na mail tomland(at)seznam.cz, soustředění se uskuteční pouze při účasti minimálně 8 lidí! Jako obvykle oceníme i účast trenérů.


TK Český ráj (17.-23. srpna 2019)
OB soustředění se zapojením dalších sportovních aktivit (cyklistika, plavání). Akce je otevřená všem, od nadaných starších žáků až po juniory. Obzvlášť oceníme účast trenérů a aktivních rodičů!
Místo: Český ráj, využijeme více různých terénů.
Ubytování: Na postelích na internátu Střední zdravotnické školy v Turnově.
Stravování: Snídaně ve vlastní režii, obědy a večeře společné.
Doprava: Dopravu z Prahy do Turnova a poté na Pěkné Prázdniny a do Prahy nezajišťujeme, domluvte se mezi sebou, s rodiči a oddílovými trenéry. Bohužel není v našich silách dopravit na místo všechny včetně kol.
Cena: TSM 1000, SCM 1500, ostatní 2000
Program:
sobota 17. srpna - mezi 13-14h příjezd do Turnova, soustředění začíná odpoledním mapovým tréninkem (mohou si s námi zaběhat i rodiče/řidiči)
neděle - čtvrtek - mapové tréninky a další sportovní aktivity
pátek 23. srpna - dopoledne krátký mapový trénink, do 13h odjezd na Pěkné Prázdniny (případně do Prahy), soustředění končí pátečním obědem
Vybavení: Kromě OB vybavení bude každý potřebovat plavky a především dobře fungující a vyzkoušené kolo (ideálně horské). Kola budeme využívat mimo jiné i pro dopravu na tréninky a neradi bychom na místě řešili komplikace, kterým lze předejít. Deset let starý plášť a osmkrát lepená duše toho většinou moc nevydrží!
Přihlášky: Na mail tomland(at)seznam.cz do neděle 30. června. Přednost budou mít členové TSM (přihlášení v termínu), ostatní podle pořadí došlých přihlášek. Kapacita soustředění je 50 osob, hlaste se včas!
Pěkné Prázdniny 2019: Po skončení soustředění předpokládáme přesun většiny/všech účastníků na 3denní závody PP 2019. Účast na závodech bude v režii jednotlivých oddílů (přihlášky, doprava, ubytování, pedagogický dozor, :)). Nezapomeňte se především včas přihlásit, přihlášky budou v ORISu spuštěny v úterý 4. června v 6:30 ráno!
Rumcajsovy míle: Účast na těchto závodech nedoporučujeme - na soustředění bude připravený program, který vyžaduje účast nejlépe od začátku do konce. V přihláškách budeme preferovat účastníky na celou dobu.


Společné testování mládeže 2019 (30.8.-1.9. 2019)
Vstupní testy do TSM se uskuteční poslední prázdninový víkend, testování se letos týká ročníků 2005-2000. Účast je povinná/velmi doporučení pro všechny stávající i budoucí Ačkaře, případně i ambiciózní Bčkaře. Pražský termín testování bude pravděpodobně v neděli, veškeré informace a přihlášky naleznete postupně na webu vd-ob.cz.

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Anketa
Zatím nejsou žádné ankety.
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 52
· Nejnovější člen: DavidHrabanek
RSS Feeds
Subscribe to our Feeds

Latest Downloads
Latest News
Latest Articles
Latest Threads
Latest Weblinks

Validated Feeds